Deze Giftbag van 2 Marimo's incl. een modern vaasje en bodemdeco is een perfect kerstkado! Want een Marimo is niet alleen bijzonder decoratief, maar heeft ook nog eens een speciale betekenis!
Daarom nu met 20% korting in deze feestmaand!
Een Marimo is geen Tillandsia, maar wel een appart , zeer decoratief item. Een Maarimo kennen we hier in Nederland als Mosbal, die men in aquaria gebruikt als vissenvoer en als decoratie. Een Mosbal is eigenlijk een balletje van algen. Marimo's groeien in de koele wateren van o.a. Schotland, IJsland en, Japan. In Japan is het een gebruik om iemand een Marimo te geven om de ontvanger voorspoed, geluk en gezondheid te wensen. Japanse kinderen dragen hun Marimo bij zich in de vorm van een ketting, waar in een miniatuurflesje een Marimo zit. Kortom is de Marimo niet alleen decoratief, maar heeft ook nog een speciale betekenis.
In de giftbag zit: een vaasje op houten voet. Een zakje bodembedekking (wat geschikt is om in aquarium te doen). 2 Marimo's. Dit alles feestelijk verpakt. En een verzorgingskaartje voor de Marimo's.
Kant en klaar om te geven.
GEBRUIKSAANWIJZING; De ontvanger hoeft alleen maar de bodembedekking en het vaasje even goed schoon te spoelen met water. Daarna de bodembedekking in de vaas te doen. De vaas vullen met water. Dan de Mariomo's even onder de kraan spoelen door er een paar keer zachtjes in knijpen (als bij een spons) om vervolgens de Marino's in het vaasje te doen. Deze kunnen een poosje blijven drijven, maar zullen na verloop van tijd naar de bodem zakken.
Formaat vaas: 16 cm hoog en 9 cm breed
Formaten Marimo's: 3 - 4 cm.
© 2021 www.tillandsiafantasy.nl - Powered by Shoppagina.nl